Çözüldü Windows 8.1 başlat menüsü direkt uygulamarı açıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bowser Koopa

Hectopat
Yer
Bowser's Castle
Windows 8.1 kurdum gayet hızlı çalışıyor şu an, ancak başta başlat ekranı böyleyken, yani başlangıç tuşuna ilk tıkladığımda direkt bu ekran açılırken.

ilk.png

Şimdi bu tuşa basmam gerek her seferinde uyuz oldum ya, zaten menüye alışamadım pek yardım edin lütfen.

son.png

Çözüm
Görev çubuğuna sağ tıklayıp özellikler diyin, oradaki seçeneklerde başlat menüsünü açtığınızda direk tüm uygulamaları göstermesine yarayan bir seçenek olması gerek.
Görev çubuğuna sağ tıklayıp özellikler diyin, oradaki seçeneklerde başlat menüsünü açtığınızda direk tüm uygulamaları göstermesine yarayan bir seçenek olması gerek.

Çözüm
Bana uygulamalar kısmını göstermek için bu konuyu açmışsınız gibi geldi.

Peki, sorun ne? Tuşa basmak mı...

Hayır amacım kesinlikle bu değil, neden böyle bir şey yapayım, Windows tuşuna bastığımda başlat ana ekranı yerine uygulamalar geliyor eskiden böyle değildi, böyle olmasına gıcık oldum.
Çok sağ olun oldu.
Bu arada Driver Booster kullanmanızı önermem.
Öneriniz için tekkürler.

Çözüm;
Üstekini açıp, alttakini kapayın.
Adsız.png

İyi günler. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı