Windows 8.1 başlat menüsünü kaldırma

Tunahan Sakarya

Decapat
Windows 8.1'e geçtim ve tam ekran başlat menüsünden kurtulup onun yerine Open-Shell-Menu kurmak istiyorum. ISO düzenleyerek başlat menüsünü silebiliyoruz diye biliyorum. Ancak bu tam ekran başlat menüsünü sistem kurulduktan sonra silip silemediğimiz konusunda hiçbir fikrim yok. Bir yolu varsa yardımcı olabilir misiniz?

Yapman gereken tek şey Open-Shell kurup kısa yollarla başlat ekranına erişimi durdurmak. Şahsi düşüncem kaldırmaman kararlılık için daha iyi olacaktır.

Windows 8.1'e geçtim ve tam ekran başlat menüsünden kurtulup onun yerine Open-Shell-Menu kurmak istiyorum. ISO düzenleyerek başlat menüsünü silebiliyoruz diye biliyorum. Ancak bu tam ekran başlat menüsünü sistem kurulduktan sonra silip silemediğimiz konusunda hiçbir fikrim yok. Bir yolu varsa yardımcı olabilir misiniz?
Onun yerine startisback öneriyorum ve isoya eklemenizi tavsiye etmem manuel kurmanız daha sağlıklı

Yapman gereken tek şey open-Shell kurup kısa yollarla başlat ekranına erişimi durdurmak. Şahsi düşüncem kaldırmaman kararlılık için daha iyi olacaktır.

Kısa yollarla başlat ekranına erişimi durdurmaktan kastınız nedir biraz daha detaylı açıklayabilir misiniz?

Onun yerine StartIsBack öneriyorum ve ISO'ya eklemenizi tavsiye etmem manuel kurmanız daha sağlıklı.

Anladım hocam, teşekkürler.

Kısa yollarla başlat ekranına erişimi durdurmaktan kastınız nedir biraz daha detaylı açıklayabilir misiniz?

Anladım hocam, teşekkürler.

Open-Shell varsayılan olarak CTRL+Windows gibi kısayollarla Başlangıç Ekranı'na geçişe izin vermekte, bu kısayolları ayarlardan kaldırırsanız Open-Shell olduğu sürece orayı bir daha görmezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı