Windows 8.1 Bu öğeye ne olacağını seçmek için dokunun

Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba! Windows 8.1'li bir cihazım var, her sürücüsü güncel olmasına karşın bilgisayar çok yavaş davranıyor. Sadece bununla da kalmadı, herhangi bir USB, taşınabilir disk vs. taktığım zaman defalarca "Bu öğeye ne olacağını seçmek için dokunun" uyarısı veriyor. Touchpad sürücüsü güncel olmasına rağmen, çok yavaşladı. Sistemde UEFI Windows kurulu olmasına rağmen sistemin açılış hızında da herhangi bir fark yok. 3 dakikada bir IDM'nin "Fake serial" uyarısı karşıma çıkıp duruyor. Windows 7'de de aynı sürümü aynı siteden indirmiştim, hiçbir lisans uyarısı vermemişti. Windows 7 de kurmuştum, o zaman hiç böyle şeyler yapmıyordu. Üstelik, şu anki Windows 8.1 orijinal. Orijinal olmasına rağmen yine de sorunlar aynı sıklıkta devam etmekte. Ben Windows 7'den o kadar memnunum ki, Pentium E5200 işlemcili bir sistemim XP'de kasıyordu, Windows 7 ile canlandı. Bu Windows 8.1'den açıkçası ben hiç memnun kalmadım. Umuyorum ki Windows 10, Windows 8.1'in bu sorunlarını bana yaşatmayacak bir biçimde kullanım imkanı sunar.

IDM, ücretli bir yazılım. 30 gün deneme sürümü sonunda ya satın alırsınız ya da kaldırırsınız. Bu bir sorun değil, sorumluluk. Hız için de SSD alın zira sabit diskiniz yüksek ihtimalle arızalı. Arızalı diskler de yavaşlığa neden olur.

Bu öğeye ne olacağını seçmek için dokunun yazısı da bir hata değil. Sisteme ne takarsan tak bu ekranla karşılaşırsın. Yavaşlık dışındaki şikayetlerin, olması gereken işlemler....

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı