Windows 8.1 ekran kartı sürücüsü güncelleme

KeremCan1991

Decapat
Daha fazla  
RAM
3
Bilgisayarıma ekran kartı indirmek istiyorum. En uygunu sizce hangisidir? Aşağıda ekran kartı fotoğrafı bırakıyorum. Hiç anlamam ekran kartlarından. Ne yapmalıyım, çok açık halde anlatabilir misiniz? Hiç anlamıyorum çünkü.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısının üzerine farenin imlecini getir. Devamında sağ tıklama yap ve o seçeneklerden sürücüyü güncelleştir seçeneğine tıkla. İnternet üzerinden indirme seçeneği olacak orada sürücüyü çevrim içi olarak bul yazar ve ilk olarak üstte olan ekran kartını ikinci olarak da altta ki ekran kartına bu işlemi yaptıktan sonra işlem tamamdır. Windows bilgisayarın için en iyisini indirecektir.

Bilgisayarıma ekran kartı indirmek istiyorum. En uygunu sizce hangisidir? Aşağıda ekran kartı fotoğrafı bırakıyorum. Hiç anlamam ekran kartlarından. Ne yapmalıyım, çok açık halde anlatabilir misiniz? Hiç anlamıyorum çünkü.

Eki Görüntüle 1641143

Ekran kartı modelin nedir? Ona göre sürücü bırakıyım buraya.

Ekran kartı modelin nedir? Ona göre sürücü bırakıyım buraya.

Ekran kartı modelimi nasıl bulabilirim.

Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısının üstüne basın. Ayrıntılar diye bir yer var. Onu donanım kimlikleri yapın. İlk sıradakini atın buraya.

Toplam 2 tane.

Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı var hangisini atayım.

Ekran kartınızın modeli nedir, cihaz dizüstü mü masaüstü mü?

Dizüstü.

Geri
Yukarı