Windows 8.1 eksik sürücüler nasıl kurulur?

ERKİN ÖZATİLA

Centipat
Daha fazla  
Driverlarımı bulur musunuz rica etsem? Donanım kimlikleri ile bir sürü eksik driverım. Var saygılar.

Intel High Definition Audio
INTELAUDIO\FUNC_01&VEN_8086&DEV_280A&REV_1000
INTELAUDIO\FUNC_01&VEN_8086&DEV_280A
INTELAUDIO\FUNC_01&VEN_8086
INTELAUDIO\FUNC_01

Ekran Alıntısı.PNG

Sistem bileşenlerini belirtin, özellikle anakartı. Normalde ünlem gösteren donanımların kimliğini paylaşın derdim ama çok fazla var, zor olur sizin için. Önce çipset sürücüsünü kurduracağım, sonra kalanların donanım kimliğini metin olarak paylaşırsınız.

Sistem bileşenlerini belirtin, özellikle anakartı. Normalde ünlem gösteren donanımların kimliğini paylaşın derdim ama çok fazla var, zor olur sizin için. Önce çipset sürücüsünü kurduracağım, sonra kalanların donanım kimliğini metin olarak paylaşırsınız.

Notebook kullanıyorum değişik markalı.

Windows 10'du işletim sistemi. 8.1 kurdum. Rahat benim için 8.1.

Ürün modeli belirtin o halde, hatta mümkünse link falan verin.

Kendi driverı var. O kendi driverı Windows 10'da çalışmakta.

Ürün modeli belirtin o halde, hatta mümkünse link falan verin.

Marka modelden bulamazsın ki. Ancak donanım kimliği ile bulursun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverlarımı bulur musunuz rica etsem? Donanım kimlikleri ile bir sürü eksik driverım. Var saygılar.

Intel High Definition Audio
INTELAUDIO\FUNC_01&VEN_8086&DEV_280A&REV_1000
INTELAUDIO\FUNC_01&VEN_8086&DEV_280A
INTELAUDIO\FUNC_01&VEN_8086
INTELAUDIO\FUNC_01

Eki Görüntüle 1548992

Üretici Windows 10 dışında başka işletim sistemi kurmayı önermiyor ayrıca bir sürü kişi bu modelde driver problemi yaşamış, dandik parçalardan dolayı. Ayrıca üretici sayfasında 450C modelinin driverlarını koymamış. 500C driverları bulunuyor. Windows 10'a geri dönüp Windows Update'den indir artık. Fakat denemen için böyle bir sayfada buldum üreticiyle alakasız, garanti veremem. https://www.driveridentifier.com/sc...iver/desktop/B2476665293349ABBF166006CBAE6DAF

Uğraştırır, zahmet edip sürücü sayfası koymamışlar çünkü. Windows 10 veriyorsak Windows 10 kullan demişler resmen. Ben de farklı marka derken yurt dışından falan aldınız sanmıştım.

400CC için şunu buldum, belki uyumludur. Çipset bu:

Uğraştırır, zahmet edip sürücü sayfası koymamışlar çünkü. Windows 10 veriyorsak Windows 10 kullan demişler resmen. Ben de farklı marka derken yurt dışından falan aldınız sanmıştım.

400CC için şunu buldum, belki uyumludur. Çipset bu:

Kurdum bunu ama...

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı