Windows 8.1 Embedded Industry Pro'dan Windows 10'a yükseltme nasıl yapılır?

slckeknc

Hectopat
Yer
Belçika
Daha fazla  
Meslek
Gazeteci
Merhaba arkadaşlar

Kısa ve öz bir şekilde soracağım; Dreamspark'tan edindiğim Windows 8.1 Embedded Industry Pro'yu yine Dreamspark'tan edindiğim Windows 10'a nasıl yükseltirim?

Dreamspark'tan indirdiğim Windows 10'u usb'ye yazdırıp boot ettim ama yükseltme seçeneği çıkmadı. Yine Media Creation Tool ile denedim "kullandığınız dil ya da versiyon bu araç tarafından desteklenmiyor" diyor.

Bu yöntemi denedim fakat 2015'te kullanılan bir yöntem bu ve o zaman Windows 10 ücretsiz dağıtılıyordu halen. Şimdi ise çalışmıyor. Bu yöntem windows 10 edinmek için. Benim elimde zaten orijinal bir Windows 10 kopyası var. Ben yükseltme yapmak istiyorum (programlarım vs. korunacak şekilde). Yoksa direk orijinal temiz kurulum yapabilirim.

Bu yöntemi denedim fakat 2015'te kullanılan bir yöntem bu ve o zaman Windows 10 ücretsiz dağıtılıyordu halen. Şimdi ise çalışmıyor. Bu yöntem windows 10 edinmek için. Benim elimde zaten orijinal bir Windows 10 kopyası var. Ben yükseltme yapmak istiyorum (programlarım vs. korunacak şekilde). Yoksa direk orijinal temiz kurulum yapabilirim.
Dreamspark dan win 10 embedded i nasıl edindiniz ? Ben sadece 8.1 pro alabildim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı