Windows 8.1 etkinleştirmeden kullanılırsa internete bağlanır mı?

esadtetik

Picopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Ben internetten bilgisayarı Win 8.1'e yükselteceğim etkinleştirmeden kullanacağım. Etkinleştirmessem bilgisayarı kullanamam mı? Bir de galiba internete bağlanmıyormuş etkinleştirmeyince internette bedava keyler var onları kullansam etkinleşir mi?

İnternete bağlanır fakat belirli aralıklarla ekranınıza mavi bir etkinleştirme erkanı gelir sin orayı her seferinde kapatmanın gerekir ve kişiselleştirme yapamazsınız onun dışında bir kısıtlama yok.

Wallpaper bile yapabiliyoruz galiba etkinleştirmememize rağmen onun dışında kasma sorunu falan yapmaz değil mi veya internete bağlanmaz sadece etkinleştir diye yazı gelir oda az geliyor galiba.
Kurmak için kurulumda key girdikten sonra kullanabilirsin, etkinleştirmene gerek yok :)

Sizce Windows 8.1'e geçeyim mi şu an Windows 7 var bende ve 8 istiyorum wallpaper falan yapabilirim değil mi etkinleştirmeme rağmen.

Evet evet duvar kağıdını değiştirebilirsiniz ama bilgisayarı her açtığınızda mavi etkinleştirme ekranı ile karşılaşacaksınız, ara sıra tekrar belirecek o ekran. İsterseniz geçebilirsiniz tabii sürücüleriniz de uyumluysa

Evet evet duvar kağıdını değiştirebilirsiniz ama bilgisayarı her açtığınızda mavi etkinleştirme ekranı ile karşılaşacaksınız, ara sıra tekrar belirecek o ekran. İsterseniz geçebilirsiniz tabii sürücüleriniz de uyumluysa.

Windows 8.1'i indirdim internet vardı ama bağlantılar yani modemler gözükmüyordu ağ yok diyordu ama driveri kuruluydu sonra Windows 7'ye geri döndüm.

Geri
Yukarı