Windows 8.1 format sonrası yetki kaybı

Gotaproblem2

Femtopat
Merhaba Windows 8.1 kullanıyorum. Bilgisayarımı fabrika ayarlarına çevirdim ancak çevirirken “medya ekle hatası” ile karşılaştığım için internetten Windows'un kendi sitesinden Windows 8.1 ISO indirdim ve bilgisayarıma format attım. Format sonrasında bilgisayarım ne internete bağlandı ne de parlaklık ayarlarına erişim sağlayabildim. Sanırım bir çeşit yetki kaybı var şu an bilgisayarımda. İnternette yer alan tüm çözümleri denedim ancak yine de internete erişim sağlayamadım.

Bu bilgisayarı nasıl kurtarabilirim yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü driver mı demek oluyor? WiFi’ye bağlanmadığı için ethernet ile mi bağlanmalıyım? Cevap verebilirseniz sevinirim
Merhaba sanırım driverları kurmadığım için bu sorunla karşılaşıyorum. Driverları nasıl kurmam gerekir yardımcı olabilir misiniz lütfen
Driverları nereden yüklemeliyim cevap verebilir misiniz lütfen

Son düzenleme:
Sürücü driver mı demek oluyor? Wi-Fi'ye bağlanmadığı için Ethernet ile mi bağlanmalıyım? Cevap verebilirseniz sevinirim.
Merhaba sanırım driverları kurmadığım için bu sorunla karşılaşıyorum. Driverları nasıl kurmam gerekir yardımcı olabilir misiniz lütfen.
Driverları nereden yüklemeliyim cevap verebilir misiniz lütfen.

Öncelikle başka bir bilgisayardan Wi-Fi sürücüsünü indirip USB bellek yardımıyla laptopunuza kurup internete bağlanın daha sonra laptopunuzun markasına ait internet sitesinden diğer sürücüleri kurun. Eğer Ethernet bağlantınız var ise direkt olarak internetten tüm sürücüleri kurabilirsiniz. YouTube'da detaylı açıklayan videolara bakın.

Öncelikle başka bir bilgisayardan Wi-Fi sürücüsünü indirip USB bellek yardımıyla laptopunuza kurup internete bağlanın daha sonra laptopunuzun markasına ait internet sitesinden diğer sürücüleri kurun. Eğer Ethernet bağlantınız var ise direkt olarak internetten tüm sürücüleri kurabilirsiniz. YouTube'da detaylı açıklayan videolara bakın.
İlginiz için çok teşekkür ederim ben tüm sorunlarımı çözdüm :)

Geri
Yukarı