Windows 8.1 geçilmeli mi?

om3rkaya10

Hectopat
Merhabalar, benim bilgisayar şu anda Windows 7 ve kusursuz performans alıyorum işimi görüyor ama artık güncellemeleri bulamamaya başladım. Bu da benim canımı sıkıyor ve 1-2 seneye Windows 7 de XP gibi desteklenmeyen işletim sistemi olacak diye korkuyorum. Sizce Windows 8.1 geçmeli miyim şu an işimi görüyor gayet ama gelecek için.

RAM: 4GB

Win 7 zaten desteklenmiyor ama evet 8.1 geçmenizi tavsiye ederim.

Windows 8.1 bence 7'den daha iyi performans gösteriyor. Önceki bilgisayarımda bunu net olarak gördüm. HDD'li sistemler için biçilmiş kaftan diyebilirim.

Hocam bırakın şu Win 10 sevdasını. 4 GB RAM ile ne Win 10u zaten 2.5 GB falan kendi kullanıyor.
Kesinlikle haklısınız bende bilgisayarımı Aldığımdan beri win 10 kullanıyorum yeni guncellemede iyice kötüleşti ve %60 CPU ve ramden aşağı inmemeye başladı Google girmiyor o kadar berbat haldeydi win 8.1 yükledim şuan nedense 4 haftadır oyunlarda 30 FPS üstü alamıyorum benim bilgisayarım meftah ama win 8 öneririm saniyede açılıyor bilgisayar

SSD yoksa Windows 8.1 Home Single Language sürümünü kur.

Hocam bırakın şu Win 10 sevdasını. 4 GB RAM ile ne Win 10u zaten 2.5 GB falan kendi kullanıyor.

Sevda ile alakası yok. Her türlü daha stabil çalışıyor. Asıl sen farklı gözükeceğim diye Windows 7-8 romantizmi yapıyorsun.
11 senelik dandik marka 4 GB RAM ile Windows 10 kullandım. Üstüne Photoshop kullanıyor ve 10 GB gereken sahnelerde render bile alıyordum. Bomboş muhabbet bu. RAM yetmezse HDD veya SSD'ye yazar.

Windows 8.1 iyidir, geçebilirsiniz. HDD kullanıyorsanız Windows 10'a geçmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…