Çözüldü Windows 8.1 Geforce Now "d3dcompiler_47.dll" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Eren Eker

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 8 64 Bit'de Geforcenow'ı açarken "d3dcompiler_47.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı" hatası alıyorum. Çözümü nedir?

(DirectX 9 ve 11 yüklü. Bahsi geçen DLL dosyasını System32 ve systemwow64'e attım ama işe yaramadı.)

İyi sosyaller.

Çözüm
Arkadaşlar Windows 8 64 Bit'de Geforcenow'ı açarken "d3dcompiler_47.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı" hatası alıyorum. Çözümü nedir?

(DirectX 9 ve 11 yüklü. Bahsi geçen DLL dosyasını System32 ve systemwow64'e attım ama işe yaramadı.)

İyi sosyaller.

Arkadaşlar hatayı Microsoft Visual C++ 2019 yükleyerek çözdüm yardımınızdan dolayı teşekkürler.
Manuel olarak .dll uzantılı dosyaların yüklemesini yapmayınız, sisteminiz zarar görebilir ya da virüs bulaşabilir. Aşağıda vereceğim linkten, 32 veya 64 bit işletim sisteminize uygun olan Visual C++- programlarının hepsini yüklemenizde fayda var.

Arkadaşımın bilgisayarında olmuştu aynı DLL sorunu bir video izlemiştim videoda DLL'yi indirip sytem32'ye falan attırıyordu Windows’a attırıyordu hepsini yaptıktan sonra yeniden başlattık ve düzelmişti ama bayağı zaman geçti üstünden linki bulamadım.

Logfile.rar dosyasını indir - download linkline logfile'ı yükledim yardımcı olursan sevinirim.

İyi sosyaller.

Arkadaşlar hatayı Microsoft Visual C++ 2019 yükleyerek çözdüm yardımınızdan dolayı teşekkürler.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı