Windows 8.1 genişletilmiş desteği sona erecek

Toshiba HDD @5400 RPM var Celeron N3060 1.6GHz (Turbo işlemci ile 2.48)
Standart HP işte.

Hocam sen en iyisi W8 de kal tavsiye ederim, hatta SSD de al HDD kullanma artık RAM yükseltmesi de yap tavsiye ederim Chrome RAM canavarı gibi bir şey SSD alsan da RAM yükseltsen de W8 çok daha iyi stabil canavar gibi olur PC in.

Hocam sen en iyisi W8 de kal tavsiye ederim, hatta SSD de al HDD kullanma artık RAM yükseltmesi de yap tavsiye ederim Chrome RAM canavarı gibi bir şey SSD alsan da RAM yükseltsen de W8 çok daha iyi stabil canavar gibi olur PC in.
Düşünüyorum Bize en yakın teknosa var ordan bir 120 ya da 240 gb alıp
taktırıcam ssd'yi

Düşünüyorum bize en yakın Teknosa var oradan bir 120 ya da 240 GB alıp.
Taktıracağım SSD'yi.

Hocam maddi durumun iyi ise

Kioxia Exceria lTC10Z480gg8 2.5" 480 GB SATA 3 SSD​

Satın almanı tavsiye ederim bir de varsa RAM de yükselt tercih edersen Windows 10 da kullanabilirsin tabii bir zararı olmaz ama W8 kullanırsan özellikle oyunlardan iyi performans alırsın ekran kartı driverlerin de sorun yaşamazsın ben Windows 10 geçtim ekran kartım eski olduğu için Windows 10 sürümü yok.

Hocam maddi durumun iyi ise

Kioxia Exceria lTC10Z480gg8 2.5" 480 GB SATA 3 SSD​

Satın almanı tavsiye ederim bir de varsa RAM de yükselt tercih edersen Windows 10 da kullanabilirsin tabii bir zararı olmaz ama W8 kullanırsan özellikle oyunlardan iyi performans alırsın ekran kartı driverlerin de sorun yaşamazsın ben Windows 10 geçtim ekran kartım eski olduğu için Windows 10 sürümü yok.
Pny SSD daha uygun ve kronik sorunsuz Excercia Alıp Performans ve hız düşüklüğü ile uğraşmasına gerek yok.

Düşünüyorum Bize en yakın teknosa var ordan bir 120 ya da 240 gb alıp
taktırıcam ssd'yi
Pny , Samsung,sandisk Ultra 3D,WD blue alabilirsiniz.

Geri
Yukarı