Windows 8.1 Google Chrome Eklenti Sorunu

• Konuyu başlatan Oğulcan Erişti
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B
O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Merhaba, yaklaşık 2 gün önce windows 8.1 pro x64 yükledim. Google chrome girerken normal anasayfa değil de, awesomehp diye, bing tarzı bir arama motoru çıkıyor karşıma. Her tarayıcımda başladı bu sorun. Eklentilerden sildim olmadı, Programlar ve özelliklerden kaldırdım olmadı, google chrome yeniden sildim yükledim, fakat 1 gün sonra yine çıktı karşıma illet. Ana sayfayı Google olarak ayarlıyorum, bu seferde açılırken 2 sekme olarak açılıyor. Biri awesomehp, biri google anasayfası. Cevaplarınızı bekliyorum, nasıl kaldırabilirim?

2692incig9419503.jpg

4219incie1821249.jpg

Aşağıda verdiğim kodu kullanarak plugins bölümünü aç. Orada bu uygulama ile ilgili bir şey varsa veya şüphelendiğin bir şey varsa sil. Bu arada eğer ki Chrome'u sildikten sonra eşitleme yapıp aktarma yaptıysan bu yine bulaşmış olabilir.

Kod:
chrome://plugins/

Aşağıda verdiğim kodu kullanarak plugins bölümünü aç. Orada bu uygulama ile ilgili bir şey varsa veya şüphelendiğin bir şey varsa sil. Bu arada eğer ki Chrome'u sildikten sonra eşitleme yapıp aktarma yaptıysan bu yine bulaşmış olabilir.

Kod:
chrome://plugins/

lanet olsun ki burada da görünmüyor bu eklenti, çıldıracağım. eşitleme ve aktarma da yapmadım açıkçası.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı