Çözüldü Windows 8.1 Güncelleme Yaparken Saatlerce Duruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ahmet Altunova

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Windows 8.1 güncelleyeceğim ama önce bilgisayar ayarlarından Windows güncellemeleri denetleyin diyor. Ben de ayarlardan Windows update'den güncellemeyi denetle diyorum. 98 önemli güncelleştirme buldu diyor yükle diyorum aşağıdaki fotoğrafta görüdüğünüz gibi böyle duruyor, 1 saat oldu hala indirmiyor iptal ettim tekrar denedim yine olmadı. Ne yapmalıyım arkadaşlar ?
gfdg.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstünden denetim masasını açın, ordaki windows update bölümünü açın. Bir de böyle deneyin.

Bilgisayarı tekrar başlatın. Hepsini tek seferde indirmeyin. 5 veya 10 tane seçerek deneyin.
Bide öyle denim teşşekürler yardım ettiğin için. Süper Moderatör den daha çok yardım ediyorsun 3 defa konu açtım cevap gelmedi 1 haftadır Süper Moderatör seni yapmalılar onlardan daha çok çalışıyorsun :)

İşe yaradı 5 10 tane sini indiriyorum indirme başladı çok saol teşekkürler. Herkes yapıyorda ben sabahtandır cevap vermelerini bekliyorum hatta konuyu durmadan yeniliyorum ama Süper Moderatör ne yaptığına baktığımda "Şimşek çakarken bilgisayarı kapatmalı mıyım" gibi konulara bakıyorlar bu konulara cevap veriyorlar 1 saattir.

Syper ile bana laf etmişsin burada anladığım kadarıyla. Her konuya bakmaya çalışıyor herkes. Size geç geldik diye alınganlık yapmanıza gerek yok. Önce gelsek ceza alırdınız başlıktan dolayı. Şimdi cezanızı veriyorum. Konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı