Windows 8.1 Güncellemesi Eksik

kivancbakdi

Hectopat
Makaleler
3
Herkese selamlar,

Geçenlerde bilgisayarıma format atmak durumunda kaldım. Bunun için elimdeki Windows 8.1 ISO dosyasını WİNToBootic kullanarak usb belleğime yazdım. Ardından SecureBoot'u kapatarak Boot Menu'ye girdim fakat takılı olan usb'yi görmedi bilgisayar. Bende mecburen bilgisayarın kendi Recovery bölümünden format attım. Netice şöyle;

Başarılı bir şekilde(!) bilgisayara Windows 8.1 kuruldu. Biraz sonra ürün anahtarı ile Pro'ya yükselteceğim fakat başlangıç ekranında sağ üstte bulunan kapatma ve arama butonlar gözükmüyor. Aynı zamanda mağazada güncel değil eski mağaza. Aşağıdaki resimlerde gözüktüğü gibi. Bunun sebebi sizce ne olabilir? Her türlü çözümü denemeye hazırım :)

Teşekkürler

Resimler;
Ekran Görüntüsü (1).png
Ekran Görüntüsü (2).png

Farklı bir usb bellek veya DVD ile Win 8.1 .iso dosyasını yazdırıp temiz bir kurulum yapın.
Denedim farklı usb ile işlemi yapmayı. Hatta farklı ISO ile bile denedim. Halbuki daha önce görüyordu ne olduğunu anlayamadım.

Fakat sorunu çözdüm; güncellemeler birbirlerine bağlı olarak geliyorlar sürekli. Güncellemeleri tam yaptığımı zannetmiştim ama yapmamışım meğer. Güncellemeleri yaparak sorunu çözdüm.

Teşekkürler...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı