Windows 8.1 Güncellemesi Nasıl Olacak?

• Konuyu başlatan zaloğlu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Z

zaloğlu

Ziyaretçi
Forumu üye olmadan biraz inceledim... Eski forumlardaki bazı tanıdık simaları burada görünce ve de düzeyini iyi bulduğumdan üye oldum...
Sorum: Bende promosyon (üzerine kurulum) W8 var şu an onunla yazıyorum... Denen doğruysa 17 Ekim'de çıkacak W8.1'e yükseltmeden yararlanabili rmiyim? Format sonrası durum nasıl olacak... Şayet bileşen değişip formatta (üzerine kurulum) sıkıntı yaşar mıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hoşgeldiniz. Forum kurallarını lütfen okuyun. Yazı kurallarına dikkat etmeniz lazım yoksa ceza alırsınız :)

Windows 8.1 yükseltmesinden yararlanabilirsiniz tabiki. Ne tür bir bileşen değiştireceksiniz ?

Ben de yeni üyeyim herkese selamlar. Teknolojiye çok aşina değilim bir sorum olacak cevap verirseniz sevinirim. Windows 8.1 geçtikten sonra daha sonraları format atarsak Win8 mi kurulur yoksa Win 8.1 mi ?
Saygılar.

@ vet.hek

Windows 8 DVD si ile atarsan Win 8 kurulur, Windows 8.1 isolu DVD ile format atarsan Windows 8.1 kurulur :)

Windows 8.1 iso dosyasını nasıl temin edebiliriz? (torrent hariç)

Orijinal Win 8 lisansım var..

DVD kullanmadan demek istemiştim... Dosyalarınız etkilenmedin bilgisayarınızı yenile kısmına gelip yenile dediğimiz zaman sistem tekrar yüklüyor aynısını yapınca Win8 mi yoksa 8.1 mi yükler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı