Çözüldü Windows 8.1 guncellemeden sonra siyah ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KeremCan1991

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımı yeniden başlat dedim, kendi kendine güncelleştirmeler vardi.
Ben de güncellenmesini bekledim, bilgisayar yeniden başladı.
Windows logosundan sonra siyah ekran kaldı, mouse falan gelmiyor.
Ne yapacağım? Yardım edin.

1. önce güvenli modda bilgisayarı açın.
2. sonra Denetim Masası > program kaldır kısmından Windows güncellemelerine gelin.
3. en son yüklediklediğiniz güncellemeleri bulup kaldırın.

Bu işlemler bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp sorunun çözülüp çözülmediğini bildirin.

Efendim 72 tane güncelleme olduğu gösteriliyordu hangilerini güncellendiğini nasıl bilebilirim?

Hepsini kaldırıyorum?

Hayır güncelleştirme yaparken 72 tane olduğu yazıyordu.

Tekrarda merhaba güvenli modda ekran geliyorsa CMD'yi yönetiçi çalıştırıp şu komudu girer misiniz: Chkdsk /r

İşlem 10-15 dakika sürecektir.

Tekrarda merhaba güvenli modda ekran geliyorsa CMD'yi yönetiçi çalıştırıp şu komudu girer misiniz: Chkdsk /r

İşlem 10-15 dakika sürecektir.

Efendim üstteki bey efendinin dediği gibi 72 tane dosyayı bulup kaldırdım yeniden başlıyor olmazsa ekran gelmezse dediğinizi yapıp sizlere dönüş yapacağım.

Yüklenme tarihi yanlarında yazmaktadır.

Efendim 72 tane dosyayı tarihlerine bakıp kaldırdım yeniden başlattım hiçbir etkisi olmadı cevabınızı bekliyorum.

Efendim üstteki bey efendinin dediği gibi 72 tane dosyayı bulup kaldırdım yeniden başlıyor olmazsa ekran gelmezse dediğinizi yapıp sizlere dönüş yapacağım.

Efendim 72 tane dosyayı tarihlerine bakıp kaldırdım yeniden başlattım hiçbir etkisi olmadı cevabınızı bekliyorum.

Shift + F8 basınca çıkan ekranda gelişmiş seçeneklerde veya başka bir yerde onar seçeneği var mı? (daha kısa bir çözüm yolu olabilir.)

Geri
Yukarı