Windows 8.1 Hakkında

Nihai Tüketici

Kilopat
Daha fazla  
Birkaç yazışmada forumda Windows 8'i Windows 8.1' e güncelleyin diye yorumlar okudum. Windows 8 Pro 64 Bit paketini kullanıyorum. Sizce Windows 8.1' e geçmem gerekli mi ? Ayrıca Windows 8.1 sürümü deneme sürümümü yoksa aktif ve son hali mi ?

Windows 8.1 henüz Preview sürümünde. Henüz geçmek için erken. Windows 8.1'e geçin dediğimiz konuda arkadaşın çift monitör sorunu bir türlü Windows 8'de çözülemedi. O yüzden Windows 8.1'e geçmesi önerildi. Yoksa çözülemeyen bir sıkıntı yaşamayan birisinin Windows 8.1'e geçmesi için şu an biraz erken. Çoğu program Windows 8.1 için daha güncelleme çıkartmadı. Bu ay içinde RTM sürümün çıkacağı söylentileri var. En azından o beklenmeli.

Windows 8.1 henüz Preview sürümünde. Henüz geçmek için erken. Windows 8.1'e geçin dediğimiz konuda arkadaşın çift monitör sorunu bir türlü Windows 8'de çözülemedi. O yüzden Windows 8.1'e geçmesi önerildi. Yoksa çözülemeyen bir sıkıntı yaşamayan birisinin Windows 8.1'e geçmesi için şu an biraz erken. Çoğu program Windows 8.1 için daha güncelleme çıkartmadı. Bu ay içinde RTM sürümün çıkacağı söylentileri var. En azından o beklenmeli.

Ben 8.1 kurmadım bile. Sadece orijinal Win. 8 var.

Stabilite olarak RTM ile arasında fark olmayacak sadece birkaç uyumluluk sorunu gideriliyor, SkyDrive entegresi tamamlanıyor.

Yanlız Preview sürümden RTM sürümüne yüklerken Apps'ları tekrar yüklemen gerekecek.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı