Windows 8.1 HD 4550 Ekran Kartı Sorunu

Ramazan360

Hectopat
Bilgisayarıma yeni format attım. 8.1 yaptım. Sonra gerekli programları yüklerken ekran kartımı da yüklemek istedim, fakat ekran kartımı yüklemem rağmen Bilgisayarım sanki ekran kartım hiç güncellememiş'im gibi davranıyor. Ekran kartım ise ATI Radeon HD 4550.

Yüklemiş olduğunuz ekran kartınızın sürücüsünü kaldırın. Ccleaner ile hem normal hem de kayıt defterini tarayın. Daha Windows Update'e girin. Güncelleştirmeleri denetleyin. Ekran kartınız çıkarsa yükleyin. Daha sonra ekran kartınızın sürücüsünü kurun. Ekran kartınız nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklemiş olduğunuz ekran kartınızın sürücüsünü kaldırın. Ccleaner ile hem normal hem de kayıt defterini tarayın. Daha Windows Update'e girin. Güncelleştirmeleri denetleyin. Ekran kartınız çıkarsa yükleyin. Daha sonra ekran kartınızın sürücüsünü kurun. Ekran kartınız nedir ?
Ekran kartımı kaldırdım. Windows Update'de ekran kartım çıkmadı. Şimdi kurayım'mı.

- - - Güncellendi - - -

Hangi sürücüyü yükledin, işletim sistemin Windows 8.1 32 bit mi 64 bit mi?
64 bit.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı