Windows 8.1 ATI RADEON HD 4550 Driver Sorunu

Berkay Karabulut

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Bugün masaüstümü Win8.1 e geçireyim dedim kurulumum sorunsuz geçti fakat ekran kartı driverım sorun çıkardı.

Biraz önce AMD sitesinde kendime uygun driverı kurdum ama HD 4590'ı yükledi ve erkanı 1920x1080'e aldığımda acayip geniş oluyor yani uyumsuz.

Şimdi ise driverlar hiç kurulmuyor "Yüklenebilir paketler için kaynak ortam sayılıyor." şeklinde kalıyor ve ilerleme olmuyor.

Lütfen yardım edin.
Ekran Kartı: ATI RADEON HD 4550
İşletim Sistemi: Windows 8.1 (x64)

İlk önce program ekle veya kaldırdan ekran kartının driverini tamamen sil sonrada support.amd.com/en-us/download burdan Manuel elle seçme yeri var ordan sırasıyla Desktop graphics < Redeon HD Series < Redeon HD 4xxx Series < Win8 64 bit. Bunları yap ama driveri komple sil sonra kur yineden benim CCC hata veriyordu komple silip tekrar kurdum ekran geniş oluyorsa CCC den VGA ekranlarımdan ayarla ekranını benimde sola kaçmıştı düzelltim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı