Windows 8.1 HD 6570 Sürücü Kurulmama Sorunu

anilwin

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, yaklaşık 3 haftadır üstesinden gelemediğim ekran kartı sorunuyla karşı karşıyayım.

Kullandığım ekran kartım ASUS HD6570 1 GB/LP ekran kartı ve kullandığım işletim sistemi Windows 8.1

Format attıktan sonra kurduğum ve sürekli güncel kullandığım ekran kartım bir gece kapatıp ertesi sabah açtığımda nedense aygıt yöneticisinde uyarı verdi ve çözünürlüğüm 1280x1024'e düştü. Ekran kartı sürücüsünü tamamıyla sildim bilgisayardan temizledim. En güncelini kurmaya çalıştığımda her seferinde "Ekran Kartı Sürücüsü Yüklenemedi." diye hata çıkarıyor. Aygıt yöneticisine de hiçbir şekilde görüntü bağdaştırıcıları kısmında driver yüklemesi ya da sorunu göstermiyor. Hiçbir oyunu açamıyorum, hiçbir şekilde çözüm bulamıyorum. Acil şekilde yardım arıyorum, sürekli burada olacağım sorularınız varsa anında cevaplayabilirim.

Format atın diyerek yardımda bulunacak hocalarıma da dipnot olarak format atmamam gerektiğini belirtmek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı