Windows 8.1 hiçbir türlü Wi-Fi Gelmiyor

• Konuyu başlatan 342746
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 750

342746

Kilopat
Makaleler
10
Arkadaşlar, Win 8.1 yüklüyorum ama internet gelmiyor. Geçende böyle olmuştu driver yüklüyorum gidip geliyordu. Bu sefer hiç gelmiyor driverlerı yükledim hem kendi sitesinden hem Realtek'in sitesinden. Yetmedi Intel Wi-Fi driveride yükledim. Bir türlü Wi-Fi gelmiyor ne yapabilirim?

Arkadaşlar, Win 8.1 yüklüyorum ama internet gelmiyor. Geçende böyle olmuştu driver yüklüyorum gidip geliyordu. Bu sefer hiç gelmiyor driverlerı yükledim hem kendi sitesinden hem Realtek'in sitesinden. Yetmedi Intel Wi-Fi driveride yükledim. Bir türlü Wi-Fi gelmiyor ne yapabilirim?
Cihazın wifi sensörü kopmuş olabilir. @Recep Baltaş ın bilgisi vardır . win 10 a neden geçmiyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu ayarı yapmazsanız olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu ayarı yapmazsanız olmaz.
Gelmiyor ki oraya bir şey.
Wi-Fi'ye bağlanmıyor mu, yoksa Wi-Fi hiç yok mu?
Hiç yok, gelmiyor.
Cihazın wifi sensörü kopmuş olabilir. @Recep Baltaş ın bilgisi vardır . win 10 a neden geçmiyorsunuz?
Performans çok iyi degil.

Gelmiyor ki oraya bir şey.

Hiç yok, gelmiyor.

Performans çok iyi degil.

O zaman bu işletim sistemini deneyebilirsiniz bilgisayarınıza.
64 Bit olarak kurun.

Geri
Yukarı