Windows 8.1 Home/Pro x64 - NTLite ile düzenlenmiş ISO dosyaları [Sonlandı]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam Windows 7'yi de düzenler misiniz?

Kullanan arkadaşlar var mı? Bir de Home sürümünde .NET Framework mü bulunuyor hocam? Boyutu daha yüksek çünkü.

Kullanan arkadaşlar var mı? Bir de Home sürümünde .NET Framework mü bulunuyor hocam? Boyutu daha yüksek çünkü.
Yok, bulunmuyor. Nedense Home sürümü Pro sürümünden 8.1'de 0,02 GB, 10'da da 0,10 GB fazla boyutlu oluyor, anlam veremiyorum.

@Silinen üye Müsait olduğumda düzenlemeyi planlıyorum, ayrı bir konu açıp yayınlarım.

Neyse, asıl konumuza gelelim. ISO dosyasını sanal makineye kurdum (burada dosya atmayı da göstereceğim) ve Ninite ile temel programları yükledim. Önce tek bir 3990X izleği ve 1GB bellek ile deneme yaptım, arkada 4 Firefox sekmesi (aktif siteler) ve Foxit Reader ile gayet akıcı bir deneyim sergilemekte. Ardından 2 izlek ve 2GB bellek ile yaptığım denemede bu sefer arkada Malwarebytes gerçek zamanlı koruma ve Libreoffice Writer da açıkken gayet performanslı çalışıyordu. ISO gerçekten iyi çalışıyor, eğer sana bir sorun doğurmayacaksa karşılaştırmalı inceleme de yapmak isterim.

@AJFA hocam benim bir sorum var. Bilgisayar Ayarları uygulaması sıkıntı çıkarır mı? Çünkü görsellerde Bilgisayar Ayarları'nın yanında "Hata" yazıyor da.
Evet, bilgisayar ayarlarına tıklarsanız açılmayacak. Onun yerine işlemleri denetim masasından yapmanız gerekiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı