Çözüldü Windows 8.1 Home SL nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Darsiere

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle iyi Sosyaller ve merhaba.

Son zamanlarda bilgisayarım eski olduğu için performans düşüşü alıyorum ve bu durumdan şikayetçi olduğum için hem format atıp hem de Windows sürümümü değiştirnek istiyorum.

Arkadaşlar, şu anda Windows 10 sürümünü kullanmaktayım, performans artışı sağladığını duyduğum Win 8.1 Home SL sürümünü yüklemek istiyorum, aynı zamanda bilgisayarıma format tabii ki.

USB Flash'ım içerisinde Windows 10 bulunmaktadır, indirip mi yoksa USB üzerinden mi format iyi midir bilmiyorum, daha önce Win 8.1 Pro yüklediğimde çok az FPS vermişti. O yüzden şimdi Home SL'yi yüklemek için sizden yardım rica ediyorum.

(Windows 8.1 Pro'da internet sıkıntısını çok zor halletmiştim, ricam olur bir de internet ile ilgili sıkıntı olursa yardım edersiniz.)

Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Şu anda ISO dosyasını yukluyorum, bittiği zaman halletmeye çalışacağım teşekkürler.

Bir de ürün anahtarı olarak sadece Pro ve.

Enterprise var Home'yi nasıl bulurum?​

Hey, tekrardan selam. Rufus üzerinden USB Flash'a yükledim, Setup'u açtım, ileri ileri ve sonrasında bu hatayı aldım. Nasıl çözebilirim? Sorun olmasın diye programı kapattım, sizden yanıt bekliyorum.Eki Görüntüle 1544684

Ve ayrıca kurmama gerek kalmadı, bilgisayarda UEFI otomatik varmış.

USB'den setupu açmak değil bilgisayarı kapatıp BIOS'a girip boottan USB'yi en üste getirmeniz lazım.
USB'den setupu açmak değil bilgisayarı kapatıp BIOS'a girip boottan USB'yi en üste getirmeniz lazım.

Tamamdır teşekkürler.

Arkadaşlar WİFİ sürücümü kurdum, kasıp kasmadığını öğrenmek için bir GTA SAN ANDREAS indirdim, fakat kasma aşırı şekilde var, 10fps oynuyorum resmen. Nasıl çözeceğim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı