Windows 8.1 için antivirüs

• Konuyu başlatan badembaba17
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 971
B

badembaba17

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben windows 8.1'e geçiş yaptım. Malwarebytes ile defender kullanacaktım ama güvensiz olur diye kullanmayacağım. 2 gb ram var sistemim pek iyi değil kastırmayacak bir program önerir misiniz? Norton yükledim uyumluluk sorunu var diye yüklenmedi. Önerilerini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenlik önemli tabi ki de önemli ancak internette dolaşırken video izlerken özellikle çok yavaşlatıyor. Şuan Bitdefender kurulu boştayken %3 cpu %36 bellek kullanıyor. Biraz hantallık söz konusu Eset ile de şüphelerim var güvenliği pek iyi değilmiş sanırım. En iyisi Kaspersky mı onu yüklersem çok kasar mı? Ram 2 gb malum değerler az önceki gibi mi olur?

Ben bir çok program denedim avg internet security+malwarebytes kullanıyodum memnundum yine onamı dönsem sizin görüşünüz nedir bu 2 program için?

Avg de sorun yok. Malwarebytes ile de takviye ediyorum bazı internet sitelerini engelliyor. Yani 2 si uyumlu gelmişti bana.

8.1 uyumluluğunu bilmiyorum ama beni bugüne kadar en çok memnun eden antivirüs ESET oldu. Her 3 kişinin 2'si yerin dibine soksa da ESET sağlamdır. 10 dakikada bir uyarı vermesi bir antivirüsü iyi yapmaz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı