Çözüldü Windows 8.1 İçin Antivirüs Programı Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Muhammed85
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 3B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Antivirüs programı. :)

Disk kullanımı %95 arasında değişiyor abi bilgisayar kasıyor başka önereceğin yok mu?

Öncelikle Size yardımcı olmak istiyorum.
Kesinlikle ESET Nod32 8 öneriyorum kendi sitesinide tavsiye edersin ben bu amtivirüsün ilk yapıldığı zamandan 4-5 ay sonra kullanmaya başlamıştım oldukça işlevli ve güzel bir antivirüs ayrıca 8.1 e uyumludur bazı antivirüs programları bilgisayara uyumlu olmayıp ileri zamanlarda bilgisayarın donarak mavi ekran çıkarmasına sebep olabiliyorlar ve hata koduda çoğunlukla bu olabiliyor

driver_irql_not_less_or_equal

He Kaspersky ide küçümsemiyorum ! Kasperskyda çok başarılı bir antivirüs programı fakat sisteminin biraz kuvvetli olması gerekiyor çünkü kastırabiliyor ama onun yanında harika antivirüs programıdır !

Aynı zamandada Antivirüs değilde Malwarebytes gibi bazı programlar senin ihtiyacına fazlasıyla yarayabilir Antivirüsünün silemediği bir trojan malware yi malwarebytes programı sayesinde silip bilgisayarı tekrar başlatabilirsin !

Bilgisayarın orjinalse Windowsun Kendi Microsoft Security Essentials Programını Kullanabilirsin :)

Kısacası Benim sana en iyi önerdiğim antivirüs ESET NOD32 8. Sana linkini veririm istersen virüslü felanda değil yarın veririm anca ?

Eseti niye önermiyorlar hiç birşeyi yok internette review videolarına bakın.
Silemiyorsun Çünkü Yönetici Değilsin :(

Eseti kullanmadan eleştirenleri kesinlikle dinlemeyin ben bunu 2-3 yıl fkullanıyorum bir zararı yok !

Ayrıca Güvenli Modda silmeyi düşündünmü :(

Tamamdır hallettim. Kaspersky kurmam :D başka önereceğiniz var mı? Yoksa webroot ile devam mı edeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
ESET.
Avast yükle yada ama kesinlikle eset öneriyom.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı