Windows 8.1 için ofis programları nasıl yüklenir?

BnHasan

Hectopat
Okul için kullandığım bilgisayarıma Windows 8.1 kurdum ama ofis programlarını nasıl kuracağım hakkında en ufak bir fikrim yok.
Nasıl kurabilirim?
Şimdiden teşekkürler.

Klasik esnaf kafası işte. İllegal şekilde Office programı yükleyip “Garantisi benim” demek :)

Korsan kurduğumu nereden çıkardın? (Klasik Türk kafası işte, bilip bilmeden iftira at.)
Ben Office paketinin kuruyorum. Kurduğum pakete göre elindeki mevcut lisansı varsa ya da Microsoft hesabını aktive ettiğinde. Personel Ya da Müşteri İndirme ve kurulum işleri ile uğraşmamış oluyor.
Yok lisansı olmayanlara ne yapıyorsun diye soracaksın? (Çakalısın ya!😉)
Open Office veya LibreOffice kuruyorum.
Yok illa Microsoft Office Paketlerini istiyorlarsa.
Masaüstlerine Ücretsiz Microsoft Office Online | Word, Excel, PowerPoint adresinin kısa yolunu koyuyorum. Tarayıcı üzerinden Office paketlerini kullana biliyorlar. İndirmeye gerek yok ve ücretsiz.
Yani senin o esnaf arkadaşların gibi körelmesine iş yapmıyorum.😉

Tabi ki soracaksın doğal olarak, lisanslı kuruyorsan neden Microsoft resmi sayfasından indirmiyorsun?

Standart Esnaf kafası nasılsa, Türk kafasın da aynıdır. Almış oldukları Lisan bilgilerini paylaşmak istemiyorlar ya da şahsıma söyledikleri zaman, olumsuz bir durum olduğunda beni hedef göstermesinler; lisansımı çaldın, başkasına sattın, başkasına kiraladın, kendin kullanıyorsun. Şeklinde sizin de yaptığınız gibi iftiralarla karşılaşmamak için önlemimi alıyorum.😙

ISO downloader demiyor, ofis programı diyor.

Buradan da Office paketleri indirilebiliyor.

Son düzenleme:
Korsan kurduğumu nereden çıkardın? (Klasik Türk kafası işte, bilip bilmeden iftira at.)
Ben Office paketinin kuruyorum. Kurduğum pakete göre elindeki mevcut lisansı varsa ya da Microsoft hesabını aktive ettiğinde. Personel Ya da Müşteri İndirme ve kurulum işleri ile uğraşmamış oluyor.
Yok lisansı olmayanlara ne yapıyorsun diye soracaksın? (Çakalısın ya!😉)
Open Office veya LibreOffice kuruyorum.
Yok illa Microsoft Office Paketlerini istiyorlarsa.
Masaüstlerine Ücretsiz Microsoft Office Online | Word, Excel, PowerPoint adresinin kısa yolunu koyuyorum. Tarayıcı üzerinden Office paketlerini kullana biliyorlar. İndirmeye gerek yok ve ücretsiz.
Yani senin o esnaf arkadaşların gibi körelmesine iş yapmıyorum.😉

Tabi ki soracaksın doğal olarak, lisanslı kuruyorsan neden Microsoft resmi sayfasından indirmiyorsun?

Standart Esnaf kafası nasılsa, Türk kafasın da aynıdır. Almış oldukları Lisan bilgilerini paylaşmak istemiyorlar ya da şahsıma söyledikleri zaman, olumsuz bir durum olduğunda beni hedef göstermesinler; lisansımı çaldın, başkasına sattın, başkasına kiraladın, kendin kullanıyorsun. Şeklinde sizin de yaptığınız gibi iftiralarla karşılaşmamak için önlemimi alıyorum.😙

Buradan da Office paketleri indirilebiliyor.
Kahkaha attım açıklamaya bak :D

Yeni konular

Geri
Yukarı