Windows 8.1 için USB video aygıtı sürücüsü nereden indirilir?

Daha fazla  
Windows 8.1 kullanıyorum ve tak çalıştır şeklinde çalışması gereken web kameram bir türlü çalışmıyor.
Markasız merdiven altı Çin ürünü olduğundan, sürücü sayfası da mevcut değil.

Opera Anlık Görüntü_2023-05-22_172123_www.hepsiburada.com.png

Opera Anlık Görüntü_2023-05-22_172627_www.hepsiburada.com.png

Bu merdiven altı Çin ürününe bir ton farklı etiket basılmış. Ancak şekli, görüntüsü bu ürün. Windows 8.1 için sürücüsünü nereden bulabilirim?

@427946 aynen benzer ürün ama o sayfada sürücü yok maalesef. Amcap isimli ücretsiz bir görüntü yakalama uygulaması paylaşmışlar. Diğerleri de pdf dokümanı.

@Winginar Sağ olun ancak sürücüleri harici üçüncü parti sayfalardan indirmek istemiyorum. Ürünü satan resmi sayfasını veya microsoft'un kendi sayfasından bağlantı verebilecek, yahut aynı ürünü kullanıp sürücüsünü benimle paylaşabilecek bir arkadaş çıkar diye umut ediyorum. Microsoft'un kendi sürücü arşivi vardı, o sayfa kayıtlıydı bende ama bulamadım. Microsoft'un resmi sürücü indirme indirme sayfasını bilen var mı? O sürücü indirme sayfasının tam adını unuttum, aygıt yöneticisindeki her donanım için çıkartılan sürücülerin yer aldığı koyu mavi arka planlı Microsoft'a ait bir sürücü indirme sayfasıydı.

@Winginar Sağ olun ancak sürücüleri harici üçüncü parti sayfalardan indirmek istemiyorum. Ürünü satan resmi sayfasını veya microsoft'un kendi sayfasından bağlantı verebilecek, yahut aynı ürünü kullanıp sürücüsünü benimle paylaşabilecek bir arkadaş çıkar diye umut ediyorum. Microsoft'un kendi sürücü arşivi vardı, o sayfa kayıtlıydı bende ama bulamadım. Microsoft'un resmi sürücü indirme indirme sayfasını bilen var mı? O sürücü indirme sayfasının tam adını unuttum, aygıt yöneticisindeki her donanım için çıkartılan sürücülerin yer aldığı koyu mavi arka planlı Microsoft'a ait bir sürücü indirme sayfasıydı.
Maalesef resmi bir indirme yok.

Tak çalıştır web kamera kullanan bir arkadaş, aygıt yöneticisinden kullandığı sürücüyü dışarı çıkartıp konuya ekleyene kadar kamera atıl durumda kalacak galiba. Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim

Geri
Yukarı