Çözüldü Windows 8.1 internete bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

t2rker

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım kaldırmadığı için Windows 10'dan Win8'e geçiş yaptım ancak internete bağlanmaya çalıştığımda böyle bir şey çıkıyor. Dünden beri uğraşıyoruz arkadaşla, sebebini bulamadık bir türlü. Evde Ethernet kablosu da yok.
image.jpg

Çözüm
İnternet sürücünüz olmadığı için bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Başka bir bilgisayardan bilgisayarınızla uyumlu internet sürücüsünü indirip bir USB bellek yardımıyla bilgisayarınıza taşıyıp internet sürücünüzü kurabilirsiniz.
Bilgisayarım kaldırmadığı için Windows 10'dan Win8'e geçiş yaptım ancak internete bağlanmaya çalıştığımda böyle bir şey çıkıyor. Dünden beri uğraşıyoruz arkadaşla, sebebini bulamadık bir türlü. Evde Ethernet kablosu da yok.
Eki Görüntüle 1211586
Anakartınızın sitesinden driverlarına bakın.

İnternet sürücünüz olmadığı için bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Başka bir bilgisayardan bilgisayarınızla uyumlu internet sürücüsünü indirip bir USB bellek yardımıyla bilgisayarınıza taşıyıp internet sürücünüzü kurabilirsiniz.

Çözüm
Eğer buradaki bir yanıt sayesinde çözdüyseniz o yanıtı çözüm olarak işaretleyin. Eğer kendiniz çözdüyseniz nasıl çözdüğünüzü yazın ve çözüm olarak işaretleyin. Böylece daha sonra aynı sorunu yaşayıp buraya gelenler nasıl çözüldüğünü bilebilirler.

Bu cevap sayesinde çözdüm nasıl çözüldü olarak işaretleyeceğim?

Rapor kısmından Çözüm olarak raporlayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı