Windows 8.1 ISO

Twister616

Centipat
Herkese merhabalar. Biliyorum artık herkes Windows 10 öneriyor, çok cazip edici yanları da var fakat benim 8.1'e geri dönmem lazım ve malumunuz Microsoft'un sunucuları hayli yavaş, 1 gün gibi bir süreden bahsediyor 3.6 GB için. Ürün anahtarım var fakat bana 8.1 ISO linki lazım ve RTM olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft'un sunucularının yavaş olduğunu zannetmiyorum. Kullandığınız tarayıcı veya internet hızınız etken olabilir. Aşağıdaki program yardımı ile biraz daha hızlı indirebilirsiniz.

Sağol dostum çok daha hızlı iniyor.
Microsoft'un sunucularının yavaş olduğunu zannetmiyorum. Kullandığınız tarayıcı veya internet hızınız etken olabilir. Aşağıdaki program yardımı ile biraz daha hızlı indirebilirsiniz.

İnternet sağlayıcımla görüştüm ve bir sıkıntı olmadığını söylediler ardından farklı sitelerden farklı dosyalar indirdim ve hız konusunda bir problem yoktu.

Sağol dostum çok daha hızlı iniyor.

İnternet sağlayıcımla görüştüm ve bir sıkıntı olmadığını söylediler ardından farklı sitelerden farklı dosyalar indirdim ve hız konusunda bir problem yoktu.
Bende hep bu siteyi kullanırım. Sende kaydet ihtiyacın oldukça kullanırsın. Zaten direk orijinalden indiriyor.

Herkese merhabalar. Biliyorum artık herkes Windows 10 öneriyor, çok cazip edici yanları da var fakat benim 8.1'e geri dönmem lazım ve malumunuz Microsoft'un sunucuları hayli yavaş, 1 gün gibi bir süreden bahsediyor 3.6 GB için. Ürün anahtarım var fakat bana 8.1 ISO linki lazım ve RTM olmalı.

Hocam yavaşta olsa ISO´ları sadece Microsoft´un sitesinden download etmenizi tavsiye ederim. Diğer yerlerdeki ISO´lar değiştirilmiş olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı