Windows 8.1 ISO dosyası

Olricc

Hectopat
Daha fazla  
Microsoft'un kendi sitesi haricinde ISO bulabileceğim bir yer var mı? Ürün anahtarım olmadığı için Microsoft'un kendi sitesinden indirince hem giremiyorum hem de girsem bile güncellemelerin yüklendiği ekranda takılı kalıyor. Flash bellek ile kendim kurabileceğim bir dosya var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu uygulama ile Windows 8.1'in ISO dosyasını Microsoft sunucusu üzerinden ürün anahtarı olmadan indirebilirsiniz.

Bu uygulama ile Windows 8.1'in ISO dosyasını Microsoft sunucusu üzerinden ürün anahtarı olmadan indirebilirsiniz.
Teşekkürler hocam indirip deniyorum

Aslında Microsoft'tan indirdiğiniz ISO'yla da kurulum yapabilirsiniz. Aşağıdaki rehberi deneyebilirsiniz. Hepsinde aynı olacaktır ama bu sorununuzu çözecektir.

Aslında Microsoft'tan indirdiğiniz ISO'yla da kurulum yapabilirsiniz. Aşağıdaki rehberi deneyebilirsiniz. Hepsinde aynı olacaktır ama bu sorununuzu çözecektir.

Aslında sorun key değil Microsoft'un kendi uygulamasından indirince yükleme ekranında takılıp kalıyor. En azından Windows 10 kurulumunda öyle olmuştu bunda da yaşarsam diye hiç denemedim. Ama yine de teşekkürler bir de kendi uygulamasından deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı