Windows 8.1 kendi kendine oyun oynarken uykuya giriyor

linuxzen

Hectopat
Makaleler
1
Yer
izmit
Daha fazla  
Windows 8.1'de oyun oynarken ya da PC ısınınca uykuya giriyor sonra açıyorum kaldıgım yerden devam. Uyku modları Denetim Masasından kapalı her şey yaptım olmuyor bilen varsa yardım etsin lütfen. Windows 7 Windows 10 gibi sürümlerde olmuyor sadece Windows 8.1'de

Son düzenleyen: Moderatör:
tamam hocam
Başlat kısmına DxDiag yazın basın bir şey çıkarsa evet deyin çıkmazsa bir şey yapmayın oradan anakartınıza bakabilirsiniz bazen laptoplarda markanın modeli yazıyor eğer öyleyse içini açıp ya da BIOS'dan bakmanız gerekir genelde bilgisayar açılırken delete tuşuna basmak BIOS'u açar.
hocam ben ss atıyım isterseniz dxdiag'ın

Eki Görüntüle 959279
Eki Görüntüle 959281
Buyurun hocam.

Attım.

Hocam Windows 8.1 daha geçmedim önceden geçtigimde öyle olmuşdu yani geçmek üzereyim ama hata oldugu için geçmiyorum inş çözümü vardır.

Hocam biraz performans kaybedebilirsiniz ama öncelikle sanal bellekten en iyi performansı seçin.
Ayrıca Denetim Masası güç seçeneklerine tıklayın ve dengeli yapın.
Eki Görüntüle 959279
Eki Görüntüle 959281
Buyurun hocam.

Attım.

Hocam Windows 8.1 daha geçmedim önceden geçtigimde öyle olmuşdu yani geçmek üzereyim ama hata oldugu için geçmiyorum inş çözümü vardır.

Olmazsa yeni soğutucu almak zorundasınız.

Hocam biraz performans kaybedebilirsiniz ama öncelikle sanal bellekten en iyi performansı seçin.

hocam yani bu kesin çözümmü ona göre win 8.1 geçicem

ss'de karalı olan yerleri söyliyimmi hocam bilgisayar adı biride sistem modeli ne olr ne olmaz diye karaladım hocam lzmmı dediklerim
Kesin olmayabilir.
hmm tamam hocam tşkller yardımın içn

Geri
Yukarı