Windows 8.1 keyini Google'dan buldum suç mudur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim şahsi görüşüm Yerli yazılımcılar dışındaki yabancı yazılımcılara mümkün olduğu kadar bedava kullanmaya çalışırım. Örnek geçen yıl Fifa'yı PC'ye torrentden indirdim. Bu yıl para verip ön siparişini verdim. Nedeni Türk liginin olması. Bir nevi vicdan meselesi gibi birşey yapımcı key kullandın diye senin peşine düşmeyecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abiler yaşım 13 bu işlerde yeniyim. Açık konuşmam gerekirse akıl erdiremedim. Forumun Windows 8.1 kategorisinde en başta sn. Recep Baltaş'ın açtığı konuya göz gezdirirken birşey gördüm . O yöntemi deneyince key buldum. Şimdi orijinal en önemlisi de benim olan bir key satın alacağım(en kısa zamanda) bu keyi girmek için Windows 8.1.1'i yeniden mi yükleyeceğim?

Dostum onu kurulumda mı kullandın sıkıntı yok senden lisans istiyecek...

Sosyal'de herkes kurmak için onlardan birini kullandı zaten.

Zaten o anahtar ile Windows 8.1' i orijinal yapman, imkansız bir şey. Windows 8.1 sadece online geçerli bir ürün anahtarı ile, yada telefonla, etkinleştirilebilen bir sistem.

10 senelik bilgisayar kullanıcısıyım ve 10 senedir yaptığım bir şey. Suç mudur ? Vicdan acısından bakarsak bir suçtur. Hukuki olarak bakarsak polis evine gelip kaçak windows kullanıyorsun diye sana bir şey yapmaz.

10 senelik bilgisayar kullanıcısıyım ve 10 senedir yaptığım bir şey. Suç mudur ? Vicdan acısından bakarsak bir suçtur. Hukuki olarak bakarsak polis evine gelip kaçak windows kullanıyorsun diye sana bir şey yapmaz.
500 TL'ye satmasalar korsanın bu kadar yaygın olacağını düşünmüyorum zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı