Windows 8.1 Kişisel Bilgisayarınızı Dosyalarınızı Etkilemeden Yenileyin Çaşılmıyor

Hüseyin ATASOY

Hectopat
Yer
Trabzon/Yomra
Daha fazla  
Meslek
Silahsız Özel Güvenlik
Casper marka bir laptop kullanıyorum. Bugün ASUS GPU Tweat ve MSI Afterburner indirdim ve kurdum ama laptopu yeniden başlatıığımda sistem simgeleri kayboldu. Bu forumdan bazı konulara bakarak simgeleri geri getirdim ama laptopun açılması,kapanması ve yeniden başlatması süreleri uzadı ve yeniden başlattığımda simgeler yine kayboluyor. Bende bunun üzerine kişisel bilgisayarınızı dosyalarınızı etkilemeden yenileyin özelliğini kullanmak istedim ama bu hatayla karşılaştım bu arada format atmayı bilmiyorum ve format atmakta istemiyorum ama çözüm formatsa napalım attırıcaz yada Technopat'ın rehberlerindan yararlanıcaz her zaman ki gibi. :) Bu arada sistem geri yüklemeyide denedim ama sadece ASUS GPU Tweat ve MSI Afterburner olduğu için geri yüklemede yapmadaım ve başkada geri yükleme noktası yok.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı