Windows 8.1 klavye çalışmıyor

sudeque

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar durduk yere PC'yi açtım ve klavye çalışmıyordu, PC laptop fakat açarken güç tuşuna bastığında açılıyor hiçbir problem yok ama PC'e klavye çalışmıyor. Çabuk yardım ederseniz çok mutlu olurum...
Sorun gidericide "Keyboard Device Filter" aygıtında sürücü sorunu var diyor ve sorunu çözemiyor.

Klavyenizin kablosunda sorun olabilir mi ?
Başka bir PC'de deneme imkanınız var mı ?

Klavyenizin kablosunda sorun olabilir mi ?
Başka bir PC'de deneme imkanınız var mı ?
Ek klavye kullanmıyorum, laptopun kendi klavyesi ve aygıt yöneticisinde Keyboard Device Filter başlatılamadı Kod 37 yazıyor

Klavyenizde fiziksel hasar var mı? Yok ise port değiştirin. Nadirde olsa Windows 7'de klavye sorunları ile karşılaşılabiliyor. Format çözüm olabilir. Sistemsel ise.
Hayır fiziksel hasar bulunmamakta, port değiştirme işlemini nasıl yapacağım?

Port değiştirme işlemini nasıl yapacağım?
Klavyenizi çıkartın ve başka bir girişe takın.

Ek olarak :
Bilgisayarım/Özellikler/Aygıt Yöneticisi/Klavyeler kısmından cihazı kaldır seçeneğine Tıklayıp giriş değiştirmenizde fayda var.

Laptop ekranına yapışık klavyeyi nasıl başka bir ekranda kullanabilirim acaba?normal laptop klavyesi işte çıkartamıyorum
Sorun çözülmedi.

Son düzenleme:
Laptop ekranına yapışık klavyeyi nasıl başka bir ekranda kullanabilirim acaba?
Kusura bakmayın tamamen aklımdan çıkmış laptop olduğu. Biosta klavye çalışıyor mu?
Eğer biosta da çalışmaz ise sorun klavyededir. Ama biosta çalışıyor ise temiz kurulum gerekebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…