Windows 8.1 klavye çalışmıyor

sudeque

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar durduk yere PC'yi açtım ve klavye çalışmıyordu, PC laptop fakat açarken güç tuşuna bastığında açılıyor hiçbir problem yok ama PC'e klavye çalışmıyor. Çabuk yardım ederseniz çok mutlu olurum...
Merhabalar durduk yere PC'yi açtım ve klavye çalışmıyordu, PC laptop fakat açarken güç tuşuna bastığında açılıyor hiçbir problem yok ama PC'e klavye çalışmıyor. Çabuk yardım ederseniz çok mutlu olurum...
Sorun gidericide "Keyboard Device Filter" aygıtında sürücü sorunu var diyor ve sorunu çözemiyor.

Port değiştirme işlemini nasıl yapacağım?
Klavyenizi çıkartın ve başka bir girişe takın.

Ek olarak :
Bilgisayarım/Özellikler/Aygıt Yöneticisi/Klavyeler kısmından cihazı kaldır seçeneğine Tıklayıp giriş değiştirmenizde fayda var.
aaaa.JPG

Ek olarak :
Bilgisayarım/Özellikler/Aygıt Yöneticisi/Klavyeler kısmından cihazı kaldır seçeneğine Tıklayıp giriş değiştirmenizde fayda var.
Eki Görüntüle 1065689
Laptop ekranına yapışık klavyeyi nasıl başka bir ekranda kullanabilirim acaba?normal laptop klavyesi işte çıkartamıyorum

Ek olarak :
Eki Görüntüle 1065689
Sorun çözülmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı