Windows 8.1 Kullanıcı Adının Değişmesi Sonrası, Eski Haline Döndürememe

muhharremp1

Hectopat
Daha fazla  
Selam herkese. Sabahtan beri uğraşıyorum ama bir şey yapamadım. IP ban yediğim oyundan ban kaldırmayı denerken bir video izliyordum. Çoğu kişi yararlı bulmuştu. Dediklerini yaptım. İngilizce olduğundan sonuncuyu az çok anlayıp indirdim. Anladığım tek şey bilgisayarın ismini değiştirmekti. Dosyayı açtım komut konsolu ile bir soru sordu, "y" yaptım. Daha sonra bilgisayarın adını değiştirip kapatıp açtım. Oturum değil bilgisayarın ismi.
Ama sanki başka bir oturum açmış gibi masaüstüm dosyalarım gitti. Kullanıcılar klasöründe eski adım elma olsun "elma.yeniadım" yazmakta. Kafayı yiyeceğim. Ne yaptıysam eski haline getiremedim. Sistem geri yükleme hata veriyor. Ne yapabilirim?

Sadece isim değiştirdim oturumum aynı ve kullanıcılar kısmında "elma.yeniadım" bulunmakta. Önceki adımın olduğu klasörde durmakta. Ne yapmalıyım lütfen yardım edin.

Normal de açılırken şifre de sormuyordu. Şimdi şifre soruyor ve açılmadan sid falan ingilizce 3 4 satırlık bir metin çıkıyor. Bilgisayar yeniden başlatıldığında değişecek diyor. Herhalde isminde bahsediyor.

"sid of this computer is being changed after which the computer will shut down. do not log on to this computer and do not turn off the computer at this time!."

Bayagi kisi yardimci olmus hepsine tesekkur etsem sayfa coker. Formatladim bilgisayari.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı