Windows 8.1 Kullanıcı Şifresini Nasıl Kırabilirim?

Çakıcı

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hepinize iyi geceler. Ben geçen gün Windows şifre kırma hakkında araştırma yaparken Techopat konusuna denk geldim. Fakat o kadar uğraşmama rağmen yapamadım. Konu bu;

Unutulan Windows 8.1 Şifresini Öğrenme » Technopat

Hem YouTube kanalındaki videoya hemde sitedeki konuya attığım yorum ve sorunum şu şekilde;

Bende olmadı veya yapamadım. BIOS menüsünde Gelişmiş mod ve Boot menüsü altında Secure Boot yok. Diğer menülere de baktım, oralarda da yok. Boot seçeneklerinde flash bellek tek görünüyor, UEFI olan yok. Ve program açılınca Progress altında herhangi bir seçenek ve ilerleme olmuyor. Yukarı bölümdeki NT Pwd kısmında ise 2 tanesinde empety diğer 4ünde ise not found yazıyor. Bunun haricinde ise NT Hash kısmında, hash değerleri var

Windows 7 Home Premium

vzmpjD.jpg

1P4gJb.jpg

LP2nbz.jpg

rLj2Oz.jpg

Nerede yanlış yaptım bilmiyorum. Okuduğum yorumlara göre çoğu kişi yapmış. Muhtemel hatanın bende olduğunu düşünüyor ve yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler :)

O kadar uğraşmama ve araştırmama rağmen bir çözüme ulaşamadım. Bilgisayarımda şifre yok fakat amacım öğrenmek ve gerektiğinde kullanmak. Yardımlarınızı bekliyor olacağım :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı