Windows 8.1 kurmak

system car

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
oto müzik sistemleri
Arkadaşlar ben bilgisayarıma windows 8.1, 64 bit kurmak istiyorum. Bu konuda çok acemiyim ama kendim kurmak istiyorum, öğrenmek istiyorum artık. Recep bey`in usb den windows 8 kurulumu videosunu ve windows 8 ISO`sunu usb ye atma videosunu da izledim. Buraya kadar herşey tamam fakat;

1. Benim bu windows 8 ıso dosyasını indirmem mi gerekiyor?
  2. Şu anda bilgisayarımda kullandıgım, photoshop cs5 var onu tekrar mı yüklemem gerekecek?
  3. Bilgisayarımdaki tüm bileşenleri tek tek tekrar mı tanıtmam gerekecek?

Sistemim:

• i5 4440 işlemcim
  • 8gb corsaır ram
  • 120 gbcorsaır ssd
  • hd 7790 ekran kartı
  • 1 tb caviar black harddisk
  • h87 anakart mevcut

1. Evet indirmen gerekiyor. ISO dosyası Windows 8.1 işletim sistemini barındırıyor.
2. Evet tekrar yükleyeceksin. Zira format atmış oluyorsun.
3. 8.1 kurarsan pek uğraşmana gerek yok. Sistem internete bağlandığında birçok sürücüyü kendi yükleyecek zaten. Yüklenmeyenleri de sorarsın bize, biz sana uygun sürücü sağlarız.

1. Evet indirmen gerekiyor. ISO dosyası Windows 8.1 işletim sistemini barındırıyor.
2. Evet tekrar yükleyeceksin. Zira format atmış oluyorsun.
3. 8.1 kurarsan pek uğraşmana gerek yok. Sistem internete bağlandığında birçok sürücüyü kendi yükleyecek zaten. Yüklenmeyenleri de sorarsın bize, biz sana uygun sürücü sağlarız.

Allah razı olsun. Sitede vardır sanırım ISO dosyası. Onu indireyim takıldıgım yerde yardım isterim.

- - - Güncellendi - - -

Recep bey bu ISO dosyasını nereden inderecegimi bulamadım yardımcı olabilirmisiniz. Çok istiyorum windows 8 e geçmek, bir türlü beceremedim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı