Windows 8.1 kurulum 0xc000009a

Fatih11

Hectopat
Merhabalar Microsoft'un sitesinden indirdiğim Windows 8.1 yazılımını indirdim ve Rufus ile SanDisk cruze 16 GB'lik belleğime UEFI CSM yok şeklinde yazdırdım. Anakart modeli Gigabyte A320 S2H modeli. Anakartıma taktım ve bilgisayarımı yeniden başlattım. F12 tuşuna art ardına basarak Boot menüsünü açtım. UEFI SanDisk belleğimi seçtim ve karşılaştığım hata blinitializelibrary failed 0xc000009a hatası. Belleğimin içini boşaltım. Tekrar yükledim sonuç aynı. Bir çözüm yolu eski sistemin Windows 10.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Microsoft'un sitesinden indirdiğim Windows 8.1 yazılımını indirdim ve Rufus ile SanDisk cruze 16 GB'lik belleğime UEFI CSM yok şeklinde yazdırdım. Anakart modeli Gigabyte A320 S2H modeli. Anakartıma taktım ve bilgisayarımı yeniden başlattım. F12 tuşuna art ardına basarak Boot menüsünü açtım. UEFI SanDisk belleğimi seçtim ve karşılaştığım hata blinitializelibrary failed 0xc000009a hatası. Belleğimin içini boşaltım. Tekrar yükledim sonuç aynı. Bir çözüm yolu eski sistemin Windows 10.

Anakartınız UEFI desteklemiyor olabilir. Bilgisayarınızın özelliklerine göre USB yazın.

Arkadaşlara katılıyorum UEFI desteklemiyor olabilir.

Anakartınız UEFI desteklemiyor olabilir. Bilgisayarınızın özelliklerine göre USB yazın.

Anakartım UEFI'yi destekliyor arkadaşlar benim PC toplama ben topladım ilk sistemem kurulumunu ben yaptım UEFI Win 10 kurdum ve depolamam SSD ve HDD SSD üzerine kuracağım yani sanmıyorum SSD'de bir sorun olduğunu yeni parçlar 3 ay olmadı daha.

B.

Ben katılmıyorum ama arkadaşın harddiskine bad sector taraması yapılması lazım.

Bad sector taraması yaptım hem genel hem yüzeysel Full yeşil çıktı ve BIOS'um güncel.
Bi yardımcı olsanız neden bakılmıyor konuya ya !!!!!!!!!!!!!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı