Çözüldü Windows 8.1 kurulum sonrası Wi-Fi gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ardacpr14

Hectopat
Daha fazla  
Önceki konuda Windows 8.1 desteklenip desteklenmediğini sormuştum arkadaşlar yardımcı oldu teşekkür ederim. Fakat şu an orijinal Windows 8.1 kurmama rağmen Wi-Fi kısmında sorun yaşıyorum driverları kurdum fakat modemin dibinde olsam bile Wi-Fi 2-3 çubuk çekiyor ve etrafımdaki başka internetleri göstermiyor bunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    102,3 KB · Görüntüleme: 71
Önceki konuda Windows 8.1 desteklenip desteklenmediğini sormuştum arkadaşlar yardımcı oldu teşekkür ederim. Fakat şu an orijinal Windows 8.1 kurmama rağmen Wi-Fi kısmında sorun yaşıyorum driverları kurdum fakat modemin dibinde olsam bile Wi-Fi 2-3 çubuk çekiyor ve etrafımdaki başka internetleri göstermiyor bunu nasıl çözebilirim?

Bilgisayarınızda ağ kartı olmayabilir.

Artı -1 Eksi
Windows 8.1'de önerilen sürücüler desteklenmiyor olabilir. Laptopunuzdaki kullanılan Windows sürümüne geçmenizi öneririm.
fakat laptopun kendi sitesinde destekliyor olarak gözüküyor sorunda bu şimdi arkadaşın verdiği driverı kuracağım umarım olur.

Windows 8.1'de önerilen sürücüler desteklenmiyor olabilir. Laptopunuzdaki kullanılan Windows sürümüne geçmenizi öneririm.
mkum.PNG

Destekliyor, verdiğim linki de buradan aldım zaten.

Ağ kartınızın donanım kimliklerini buraya kopyalayıp paylaşın. Gerekli rehber aşağıda mevcut.

Benim laptopumdada böyle sıkıntılar var bende 8.1 kullanıyorum Windows 10'da böyle sıkıntılar yoktu ama Windows 10 göre daha performanslı olduğu için 8.1 kullanıyorum.

Ağ kartınızın donanım kimliklerini buraya kopyalayıp paylaşın. Gerekli rehber aşağıda mevcut.

PCI\VEN_14E4&DEV_4365&SUBSYS_804A103C&REV_01
PCI\VEN_14E4&DEV_4365&SUBSYS_804A103C
PCI\VEN_14E4&DEV_4365&CC_028000
PCI\VEN_14E4&DEV_4365&CC_0280
Eki Görüntüle 764334
Destekliyor, verdiğim linki de buradan aldım zaten.
maalesef hata devam ediyor :( 4 çubuk alıyor modemin yanındayken
Nası çözeceğim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı