Windows 8.1 kurulumu boot edilemiyor

Yer
Esenyurt
Daha fazla  
Windows 8.1 64X ISO dosyasını sorunsuz bir şekilde USB'ye bootladım fakat boot ekranında USB ile başlatmayı seçtiğimde Windows 8.1 setupu ile başlamıyor.
USB de sorun var mı diye bakmak için USB'ye Windows 7 ve 10 bootladım bu sürümlerin setupları sorunsuz açılıyor fakat Windows 8.1 sürümü açılmıyor.
Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Windows 8.1 64X ISO dosyasını sorunsuz bir şekilde USB'ye bootladım fakat boot ekranında USB ile başlatmayı seçtiğimde Windows 8.1 setupu ile başlamıyor.
USB de sorun var mı diye bakmak için USB'ye Windows 7 ve 10 bootladım bu sürümlerin setupları sorunsuz açılıyor fakat Windows 8.1 sürümü açılmıyor.
Boot seçenekleri ile ilgili olabilir... UEFI ve MBR farkı var. Onunla ilgili olabilir.

Kurulumdayken USB veya CD ile boot etmek için bir yazı çıkıyor, o kısımda bir tuşu spamlayın (Yanlışlarım olabilir VMware de böyle yapıyordum).

Yeni konular

Geri
Yukarı