Windows 8.1 Lisans Anahtarını Kabul Etmiyor

Ra_Mone

Hectopat
Daha fazla  
Geçen gün Windows 10 olan dizüstü bilgisayarımı sıfırladım. Bilgisayarı aldığımda kurulu gelen Windows 8'e geri döndüm.
Fakat birkaç saat önce Windows'tan gelen bir uyarı ile birlikte 8'i 8.1'e yükselttim ve yükleme bitince benden lisans anahtarı istedi.
Ezbere bilmediğim için atla dedim. (Bilgisayarın altına baktım hiçbir yerde lisansla alakalı bir şey bulamadım. Asus N550 kullanıyorum bataryası çıkmıyor.)
Sonra kurulum tamamlandı ve masaüstüne geldim.
Denetim masasından sisteme girdim ve tahmin ettiğim gibi Windows aktifleştirilmemişti.
İnternetteki programlarla beraber anahtarı buldum ve oraya aynısını yazdım. Sonuç olarak girmiş olduğunuz anahtar Windows'un varsayılan anahtarıdır ve aktivasyon için kullanılamaz yazıyordu.

Windows tamamen orjinal bilgisayarı aldığımda içinde gelen Windows.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 kur aktifleşir.
Windows 10 1 aydan fazla kullandığın için oldu.
Windows 10 Anniversary Update versiyon 1607`den geri dönüş 1 aydan 10 güne düşmüş.

Windows 10 1 aydan fazla kullandığın için oldu.
Böyle bir şey yok. Windows 8’den beri dizüstü bilgisayarların lisansı anakarta gömülü geliyor. Windows 10’u 1 aydan fazla kullanınca lisansın kaybolması gibi bir şey yok. @Ra_Mone , lisans anahtarınızı RWEverything adlı programla alın ve bulduğunuz ürün anahtarını kullanın. Bu program BIOS’u okuyabildiğinden anakarta gömülü lisansı gösterecektir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı