Windows 8.1 lisans nasıl etkinleştirilir?

DTxCaner

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, uzun bir süredir Windows 8.1 Single Language kullanıyorum. Windows 10'a birkaç kez geçmeyi denedim fakat her geçişimde FPS sıkıntıları yaşadım. Windows 8.1'de çok rahatım fakat araştırdığım kadarıyla bir türlü Key bulamadığımdan alamıyorum o yüzden. Önceden OEM Key'ler satılıyordu fakat Windows 10'un var artık sadece sanırım. Oyun arasında sürekli oyunu alta atıp Windows'u etkinleştir diye mavi ekran çıkıyor ve 5 saniye falan kapatamıyorsun. km spico tarzı program asla kullanmak istemiyorum. Mavi ekranlı Windows etkinleştir yazısını kaldırmanın bir yolu var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, Single Language olarak Windows 10 bile bulmak zor. Pro olarak bulabilirsiniz. Fiyatları biraz uçmuş. 100 TL isteyen bile var.

Hocam, Single Language olarak Windows 10 bile bulmak zor. Pro olarak bulabilirsiniz. Fiyatları biraz uçmuş. 100 TL isteyen bile var.
Bilgisayar ilk geldiğinde Windows 10 olarak geldiğinden Windows 10 yükleyince otomatik lisanslıyor kendini zaten ama FPS sıkıntısı yaşıyorum. Örneğin LoL'de Windows 8.1 yüklüyken 110 FPS alırken Windows 10 yükleyince 70 FPS hatta bazı yerlerde 50 FPS bile görüyorum maalesef. Belki düzeltilebiliyordur bilmiyorum fakat durum böyle.
CMD üzerinden ya da 2. pati yazılım kullanmayın.
Win 10 Key'leri daha ucuz.
Fiyatlar epey uçmuş. Sadece o çıkan bildirimi kapatma yolu yok mu hocam bilgin var mı?

Maalesef yok hocam. Bir şekilde lisanslama gerekir.

Py-kms diye bir proje var, risksiz bir şekilde lisanslama yapabilirsiniz ama biraz uğraşmak gerekiyor. Pythonda yazılmış program, virüslü olma durumu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı