Windows 8.1 mağaza açılmama sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İndir
İndir
Bunları indirdikten sonra DDU ile ilk olarak İntel sonra Nvidia kaldır.
Kaldırdıktan sonra Denetim masasında Nvidia veya Geforge'ye ait bir şey varsa kaldır.
Sonra indirdiğin İnteli kur kurduktan sonra, bilgisayarı yeniden başlat ve Nvidia'yı kur.
Fotoğraftaki sorun için aynı sorunu alıp tam zamanını kaydet sonra olay görüntüleyicisinde o zaman'a ait bilgiri bul ve açıklama kısmını burada paylaş.
WSreset market önbelleğini sıfırlıyor.

İndir
İndir
Bunları indirdikten sonra DDU ile ilk olarak İntel sonra Nvidia kaldır.
Kaldırdıktan sonra Denetim masasında Nvidia veya Geforge'ye ait bir şey varsa kaldır.
Sonra indirdiğin İnteli kur kurduktan sonra, bilgisayarı yeniden başlat ve Nvidia'yı kur.
Fotoğraftaki sorun için aynı sorunu alıp tam zamanını kaydet sonra olay görüntüleyicisinde o zaman'a ait bilgiri bul ve açıklama kısmını burada paylaş.
WSreset market önbelleğini sıfırlıyor.
DDU nedir ? Ona göre kaldırayım.

O zaman mecbur yeni kullanıcıdan devam edeceksin.
Yok mu bunun çaresi doktooor? (Şaka yapıyom imladan ceza vermeyin)
Yeni kullanıcı açınca diğer hesabı sileceğim. Dosyalarım ne olacak? Kurtarmanın yolu yok mu? Usb belleğe atarsam olur mu?
Ayrıca fotoğraf penceresi büyütme sorunu çözülür mü böylece?
Not: Yerel hesap açıcam hiç uğraşamam e-maille ve şifre ile.

• Beğen
İfadeler: MF
Şu anlık başka çaresi yok gibi. Bayağı yöntem denedin çünkü. Dosyalarını taşımak için USB belleğe gerek yok. Kullanıcılar arası dosyalara erişebilirsin.

Sen ne bilirsin doktor! Ciğer acısı bu ciğer! (Bu da şaka)
Kullanıcıyı direk sileceğim. Usb şart galiba. Birde programlar kalıor galiba ama lisansları değişik oluyor mu? (Deneme lisansı yani)
Not: Maalesef hala fotoğraf pencere büyütme sorununa bir cevap alamadım. Yardımcı olur musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı