Çözüldü Windows 8.1 mağaza kullanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fourex

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşla, r dün PC'me Windows 8.1 yüklemiştim. Yükledikten sonra mağazayı hiç denemedim, bugün denediğimde bu hatayı verdi. Windows 8.1 orijinal, çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-05_154127.png
    resim_2021-03-05_154127.png
    21 KB · Görüntüleme: 761
Çözüm
Aynı sorun bende de vardı dostum. Sen konu açınca bir bakmak istedim ve mağazaya girdi. Dün akşam güncelleme yapmıştım belki bu yüzden düzeldi bilmiyorum.

Hocam çözdüm CMD'ye bu komutu yazınca çalıştı:powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\WinStore\AppxManifest.XML
Aynı sorun bende de vardı dostum. Sen konu açınca bir bakmak istedim ve mağazaya girdi. Dün akşam güncelleme yapmıştım belki bu yüzden düzeldi bilmiyorum.

Hocam çözdüm CMD'ye bu komutu yazınca çalıştı:powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\WinStore\AppxManifest.XML

Çözüm
Genelde zaten Windows kurulumu yaptıktan sonra ilk olarak Windows Update ile güncellerim ondan sonra Bilgisayar sürücülerini yüklerim ama güncelleme genelde kırmızı çizgidir benim için.
Hadi geçmiş olsun hocam güle güle kullanın böyle bir kodu hatırlıyordum ama bulamamıştım.

Genelde zaten Windows kurulumu yaptıktan sonra ilk olarak Windows Update ile güncellerim ondan sonra bilgisayar sürücülerini yüklerim ama güncelleme genelde kırmızı çizgidir benim için.

Hadi geçmiş olsun hocam güle güle kullanın böyle bir kodu hatırlıyordum ama bulamamıştım.

Sağ olun hocam iyi günler.

Arkadaşla, r dün PC'me Windows 8.1 yüklemiştim. Yükledikten sonra mağazayı hiç denemedim, bugün denediğimde bu hatayı verdi. Windows 8.1 orijinal, çözümü nedir?

Sorun çözülmüş ama bu şekilde çözemeyenler Denetim Masası > sistem ve güvenliğin altında sorunları bul ve düzelt > Windows Update ile ilgili sorunları gidere bassın Windows sorunları bulup çözdükten sonra Windows Update'ye gelip güncellemeleri yapın ve yeniden başlatın servislerde Windows mağaza servisi açık oldugundan emın olun

ben onu denedim ilkin oldu sonra kapatınca gine oldu
bu sefer kodu yazınca olmuyo hata devam ediyo

Yeni konular

Geri
Yukarı