Windows 8.1 mağaza uygulama indiremiyorum

DeepMarty

Decapat
Daha fazla  
RAM
8gb
Ekran kartı
1650 super
İşlemci
i3 10.nesil
Windows 8.1 kullanıcısıyım Windows 8.1 Store uygulaması uygulamaları indirmiyor bu işletim sistemi kullanan arkadaş varsa rica ediyorum yardımcı olabilir mi?

Windows 8.1 desteği sona erdi, mağazadan bir şey indirememe sebebi muhtemelen desteğin bitmesinden kaynaklı. Mağaza uygulaması yerine Microsoft Store mevcut Windows 10 ve 11'de.

Yanlış biliyorsam düzeltin Windows 8.1 desteği bittiği için Store vb. yerlerinde kullanımı bitti o sürüm için. Ayrıca W10 neden kullanmıyorsunuz? Elinizde ki sistem yeterli düzeyde. Artık uygulamaların W8.1 desteği bitiyor.

İşletim sistemi dediğiniz gibi.

Yanlış biliyorsam düzeltin Windows 8.1 desteği bittiği için Store vb. yerlerinde kullanımı bitti o sürüm için. Ayrıca Windows 10 neden kullanmıyorsunuz? Elinizde ki sistem yeterli düzeyde. Artık uygulamaların W8.1 desteği bitiyor.

Dediğin gibi performans olarak 10 ve 11 yeterince karşılıyor ama Windows 10 ve 11 boşta olduguna rağmen çok RAM tüketiminde şikayetçiyim appx msibundle uzantılu uygulamalar yükleyemez miyim mesela rg AdGuard sitesi gibi.

Windows 8.1 desteği sona erdi o yüzdendir kesin.
appx dosyaları vclib dosyaları powershell tarafından yüklenebiliyor ama sonra bu hatayı alıyorum

Dosya Ekleri

• Adsz.jpg
    Adsz.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı