Windows 8.1 mağaza uygulama inmiyor

Yusuf0763

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
128 GB M2 SSD
Ekran kartı
Malesef Yok
Anakart
ASUS K52F
İşlemci
Intel Pentium P6100 2GhZ 2 Çekirdek
Merhaba bugün kardeşimin bilgisayarına format attım ve mağazadan oyun indirecektim ama bu hatayla karşılaştım.

1681586138101.png

Tüm uygulamalarda aynı hatayı veriyor bayağı bir araştırdım ama düzgün bir açıklama bulamadım. Çoğu sitede şimdi adını hatırlamadığım bir güncellemeyi kaldırmam gerektiği yazıyordu ama o güncelleme zaten yüklü değil.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
W8.1 çok eski hocam mağaza güncelleme almıyor olduğu için yüklenmiyor olabilir. Windows 10'a güncelleyin ya da direkt internetten indirin.

Evet desteği kesildi. Ayrıca ekranda karşınıza çıkan yazıda bu uygulamanın mağazadan kalktığı yazıyor farklı bir uygulama veya yazılım indirmeyi deneyin WhatsApp vb gibi belki sorun bu uygulamadadır.

Evet desteği kesildi. Ayrıca ekranda karşınıza çıkan yazıda bu uygulamanın mağazadan kalktığı yazıyor farklı bir uygulama veya yazılım indirmeyi deneyin WhatsApp vb gibi belki sorun bu uygulamadadır.
tüm uygulamalarda aynı hata çıkıyor baya uygulama denedim

Arama kısmına (wsreset) yazıp tekrar deneyin.
denedim olmadı

W8.1 çok eski hocam mağaza güncelleme almıyor olduğu için yüklenmiyor olabilir. Windows 10'a güncelleyin ya da direkt internetten indirin.
Windows 10 yavaş olmazmı bu sistemde

Geri
Yukarı