Windows 8.1 Mağazası 0x80004005 Hatası Veriyor

• Konuyu başlatan Madss
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B

Madss

Hectopat
Yer
Malatya
İlk önce bu hata;

Screenshot_1.png

Tekrar dene dediğimde ise bu hata;

Screenshot_2.png

Mağaza hiçbir şekide açılmıyor. Ne yapmalıyım?

3 yıl önce o mağazaya girmek istemiştim o zaman bile açılmamıştı ya mağaza desegi kesildi ya da sorunlu Windows 8 kullanmadığımdan bilemiyorum.
Windows 10 öneririm.
Crack ile kullanıyor isen de açılmaz.

Crack kullanmıyorum. Anakarta gömülü ürün anahtarını kullanıyorum. Çözümünü bulamassam mağazaya girmem.

Çözüm bulan olursa haberim olması için yorum yapıyorum
Merhaba, ben de aynı problemi yaşıyorum da çözüm adına soruyorum, uptade,defender veya diğer Windows hizmetlerinden devre dışı bıraktıklarınız oldu mu ? Bir de kullanıcı oturumunuz yerel hesap mı Microsoft hesabı mı bağlı?

Son düzenleme:
Merhaba, ben de aynı problemi yaşıyorum da çözüm adına soruyorum, Update, Defender veya diğer Windows hizmetlerinden devre dışı bıraktıklarınız oldu mu? Bir de kullanıcı oturumunuz yerel hesap mı Microsoft hesabı mı bağlı?

Merhaba bende sorun çözüldü ama herkeste olur mu bilmiyorum. Windows Update'e gelen tüm güncellemeleri yaptım isteğe bağlı olanlar da dahil. Bunları yaptıktan hemen sonra denediğimde açılmadı ama 1-2 gün sonra denediğimde açıldı. Bu arada hayır o hizmetleri devre dışı bırakmadım, yani bir şey indirirken Defender'ı kapattığım oluyor ama genel olarak açık. Oturumum da Microsoft hesabıma bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı