Windows 8.1 Mağazasında Bazı Uygulamalar Yok

exefurkan

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1 kullanmaktayım. Daha yeni format attım ancak mağzada aradığım bazı uygulamaları bulamadım. Örneğin: Netflix, Beach Buggy Racing. Sistem gereksinimlerine baktığımızda Netflix, Windows 8, 8.1 ve 10 destekliyor. Diğer uygulama da öyle ancak mağzada yoklar.
Not: Windows Update’ten hiçbir güncelleme yapmadım, düz Microsoft’un sitesinden indirilmiş ISO'dur.

Windows 8.1 kullanmaktayım. Daha yeni format attım ancak mağzada aradığım bazı uygulamaları bulamadım. Örneğin: Netflix, beach buggy racing. Sistem gereksinimlerine baktığımızda Netflix, Windows 8, 8.1 ve 10 destekliyor. Diğer uygulama da öyle ancak mağzada yoklar.
Not: Windows Update’ten hiçbir güncelleme yapmadım, düz Microsoft’un sitesinden indirilmiş ISO'dur.

Mağazada olmayanları MS sitesinden indirebilirsiniz buyurun Netflix linki benden olsun:

Çok teşekkür ederim. Yalnız buradan da görünmüyor cihazım. Yani hiçbir cihaz yok diye gösteriyor. Mağazada uygulamaların görünmemesi update ile mi alakalıdır?

Giriyorum giriyorum ama görünmüyor hiçbir cihaz. Hem de hiçbiri. Sadece mağzadan yükleme yapabiliyorum.
Windows updateden en güncel sürümü yüklesem gelir mi Netflix mağazaya ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı