Windows 8.1 masaüstü kaybolma sorunu

vcan92

Hectopat
Arkadaşlar merhaba;
Bilgisayarımda lisanslı Windows 8 Single Language kurulu tüm güncellemeleri yapıp Windows mağazasından Windows 8.1 single language indirip sistemime kurdum anca kurulum bittip bilgisayar açıldığında ilk 10 15 saniye her şey normaldi. Bu süreden sonra masa üstündeki tüm simgeler kayboldu ve Windows tuşuna bastığımda kurulumda seçtiğim mor renk çıkıyor sürekli ve task manager dışında (explorer.exe yazıp çalıştırmaya çalıştım hata verdi) bilgisayarı kapıyamıyorum sistemi kurtarma yöneticisinden yenileyince Windows 8 de her şey normale döndü problemin kaynağı sizce ne olabilir yardım ederseniz sevinirim?

Bendede aynisi var kardam sende solemi acilio bilgisayar sonra sifre falan girioruz pc ekrani gelio hic uygulama yok ve sadece baslat tusu bide tek gorev yonetocisimi acilio??

Facebook kullanmıyorum çözümü buraya yazarsan bu konu ile ilgili başka arkadaşlarda problem yaşadıysa çözümden yararlanabilsin.

Logmein hamachi varsa kapat gorev yoneticisnden baslangicdan sonra utorrent ccleaner gibi uygulamalar varsada kapat baslangicdan sonra yeniden baslat ayni olursa oturumu
kapat ac sonra gelecktir sil hamachi vb. Uygulamalari ve tarat antivurus progriyla gecmezze ekran kartinda sorun vardir bi format attir veya ekran kartini deistir

Söylediğin programlar yok ve bilgisayarımda lisanslı norton antivirüs var ekran kartım Asus Gtx 750 ti strix oc edition sorunun ekran kartında olduğunu düşünmüyorum çünkü 2 ay öncesinde windows 8.1 kullanıyordum sorunsuz çalışıyordu tekrar format attığımda bu sorunla karşılaştım .

Format orjinalmi ? win8den 8.1 e gecdiysen cok normal bu win8.1i kaldiramamis olabilir yada sen oyun hizlandirmak icin windows olay gunlugu kapattinmi ram hizlandir masi icin ? Oda olabilir

Format atarken usb cd vs kullanmadım windowsun kendi özelliğini kullanarak format attım yani orjinal windows 8.1 ide mağazadan indirdim.

Gorev yoneticisini acip hizmetler ac e ye basip explorer.exe yi bul yanit vermiyor diodur onu baslat bi altida askida demesi lazim baslat ustkini

Sonra oturumu ac kapa tik cozum

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı